Wereldvriendelijk wonen in Ons Dorp

29-03-2023

Tijdens de zonnige start bouw van het nieuwe 'Ons Dorp' in Gemeente Hardinxveld-Giessendam werd samen met de jongste bewoners een insectenhotel geopend, als eerste stap naar een natuurinclusieve wijk. In opdracht van Gebroeders Blokland ontwierp Kokon alle 72 woningen die gerealiseerd gaan worden.

De totale architectuur levert een interessante mix op die aansluit bij de lokale traditionele architectuur. Zo vormen de typische kleine dijkwoningen met de topgevels die gesierd worden door een bescheiden opmetseling de basis voor het ontwerp van veel van de twee-onder-één kap- en vrijstaande woningen. Hier en daar heeft ook een rijtje woningen deze stijl meegekregen.

Benieuwd naar onze ideeën over wereldvriendelijke wonen voor jouw project? Kom langs op de (digitale) koffie!